solarny kolektor na ohrev vody

Použite solárny kolektor! Využite slnečnú energiu, nech máte aj Vy teplú vodu ZADARMO! Zanechať komentár

Už máte dosť zo stále rastúcich cien energií? Už ani Vy nedokážete sledovať čomu a v akej miere sa zvýšila cena? Na to teraz ponúkame riešenie, aby ste jednorázovou investíciou dlhé roky nemuseli riešiť náklady týkajúce sa výroby teplej vody! Majte aj Vy vo svojej domácnosti teplú vodu ZADARMO! Využite príležitosť čo najskôr, aby Vaše peniaze zostali vo Vašom vrecku a kúpte si to čo chcete!

Čo je solárny kolektor?

Solárny kolektor využívajúci silu prírody vyrába teplú vodu ZDARMA z energie slnka. Solárne kolektory majú rozsiahle využitie, pretože väčšinu roka cca. cez 8-10 mesiacov sú v prevádzke, takže 80% Vašich peňazí doteraz vynaložených na teplú vodu zostáva vo Vašom vrecku!

Využitie teplej vody produkovanej zariadením je nespočetné množstvo! Môžete ho použiť vo svojej domácnosti bez potreby úplnosti: na umývanie riadu, na kúpanie, na upratovanie alebo dokonca na ohrev vody v bazéne! (Skvelé aj pre prevádzkovanie práčky a umývačky riadu)

Tento produkt sa skutočne živí a produkuje teplú vodu iba z prírodných zdrojov! Nie je potrebné nič iné! Žiadna elektrina, žiadny zemný plyn, nič, iba slnko a solárny kolektor Tokyo Solar! Takto bude Vaša teplá voda ZDARMA!

S dobrým rozhodnutím – s tým, že aj Vy si kúpite tento solárny kolektor – môžete ušetriť veľa peňazí a minúť ich na seba alebo na svoju rodinu! Môžete si splniť svoje staré túžby, sny!

Nahraďte svoj elektrický bojler, nahraďte plynový bojler, plynový kotol!

Ďalšie výhody solárneho kolektora Tokyo Solar:

 Nami predávaný solárny kolektor je vysokej kvality a má záruku.

Všetky naše výrobky majú certifikát EÚ. (SOLAR KEYMARK-DIN CERTO, CE, SRCC, ROHS-EU Green Environmental Friendly Certificate)

Malá šanca na zlyhanie

Naše výrobky majú najlepší pomer ceny a kvality

Ceny solárnych kolektorov Tokyo Solar sa vrátia takmer za 1-1,5 roka

Dajú sa nainštalovať a uviesť do prevádzky s malým rozpočtom

Neexistujú žiadne skryté náklady, súprava obsahuje kompletný solárny systém.

Budúcnosťou je využívanie obnoviteľnej energie.

Kúpte si jeden z našich produktov a majte aj Vy teplú vodu ZADARMO! Použite solárny kolektor!

Kúpte si u nás svoj solárny kolektor čo najskôr, aby Vaše peniaze zostali vo Vašom vrecku! Investujte svoje peniaze do solárneho kolektora Tokyo Solar a užívajte si, že sa Vám investícia vráti už za 1-1,5 roka.

Určite ste sa tiež stretli s neustálym rastom cien energií, neprehľadnosťou Vašich účtov, so skutočnosťou, že už človek nedokáže sledovať, za čo platí a koľko.
Vyrobte si teplú vodu ZDARMA so solárnym kolektorom Tokyo Solar!

A navyše k tomu všetkému môžete prispieť k ochrane životného prostredia využitím zelenej energie.

Ďalšie výhody solárneho kolektora na ohrev vody:

 Zvýši sa hodnota Vašej nehnuteľnosti

Zvýši sa predajnosť Vašej nehnuteľnosti

Jednorázová investícia, použitie bez prevádzkových nákladov

Použitie nezávisle od cien energie

Množstvo emitovaného CO2 je nulové

Prispievanie k životaschopnejšiemu prostrediu

Dobrý príklad

Šírenie ekologického myslenia

Technológia šetrná k životnému prostrediu

Môžete prispieť k dodávke energie svojim potomkom

Je možné ušetriť až úplné náklady týkajúce sa výroby teplej vody

Je možné ušetriť až úplné náklady týkajúce sa vykurovania

Na Zemi je v súčasnosti najrozšírenejšia výroba energie na základe fosílií. (ropa, zemný plyn, uhlie) Ich použitím sa výrazne narušila uhlíková bilancia atmosféry. To spôsobuje množstvo nepriaznivých zmien životného prostredia. (otepľovanie, záplavy, nedostatok pitnej vody, sucho)

Našťastie vedci na to prišli a niekoľko z nich sa snaží mať významný vplyv na politikov. Výsledkom je, že zelená energia, alternatívna energia, čelí obrovskému rozvoju. Zo súčasného 5% podielu sa podľa plánov na rok 2050 asi 80-90% celkovej výroby energie bude pochádzať z nejakej formy obnoviteľných, tj zelených investícií. To sú všetko čisté technológie, šetrné k životnému prostrediu. Z tohto dôvodu sa využitie slnečnej energie, veternej energie, vodnej energie a energie z biomasy podstatne rozšíri. Začala sa a prebieha obrovská historická premena. Technológiu posledných 100 rokov vymení ľudstvo do 10 rokov. Buďte aj Vy súčasťou zmeny, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a pripojte sa k táboru tých, ktorí už používajú a sú spokojní s určitou formou obnoviteľnej energie.

Z rôznych možností využitia obnoviteľnej energie je využitie solárnej energie najbežnejšie v domácnostiach a v rodinách. Dôvodom je to, že sú cenovo dostupné a prístupné každému. Nehovoriac o tom, že sa do prevádzky dajú uviesť ľahko a rýchlo.

Objednajte si solárny kolektor tu: www.solarnepanelydomov.sk

Kontaktujte nás: 0911 100 977

Napíšte nám: elprovodshop@gmail.com

Pridaj komentár