Solárna domácnosť 2022. Unikátne spojenie 3 systémov, ktoré vám ušetrí stovky € mesačne. Zanechať komentár

Moderné a ekologické riešenie pre vašu domácnosť. Spojením troch solárnych systémov sme vytvorili unikátny systém, ktorý spolupracuje a znižuje náklady na energie až na 0€/mesiac.

Ako znížiť náklady na energie?

Fotovoltická elektráreň má za úlohu pretvoriť slnečné svetlo na elektrickú energiu. To, čo nespotrebujete vám systém posunie do distribučnej siete, kde si túto nespotrebovanú energiu môžete odložiť do virtuálnej batérie a tak ju využívať napríklad v noci.

Na fotovoltickú elektráreň úzko nadväzujú INFRA vykurovacie fólie. Pohodlné podlahové kúrenie, bez kotla, bojlera či technickej miestnosti, ktoré nevyžaduje údržbu, pravidelný servis ani opakovanú revíziu.

Infra kúrenie je k zdraviu prospešné a lacné vykurovanie. Prakticky neviditeľné, bez ohrievačov, bojlerov, kotlov a tiež bez vykurovacích rúr na stene. Tento systém vykurovania môže bez problémov čerpať energiu z vašej fotovoltickej elektrárne a virtuálnej batérie. To znamená, že prevádzkovanie tohto kúrenia je ZDARMA.

Ďalší systém je solárny kolektor na ohrev vody. Tento systém môže fungovať aj bez elektrickej energie a ohrievať vodu pre vašu domácnosť alebo i bazén. Celoročné systémy tohto typu vyžadujú malé množstvo elektrickej energie na spustenie čerpadla, avšak túto energiu môže ľahko čerpať z vašej fotovoltickej elektrárne a teda fungovať bez ďalších nákladov.

Máte záujem? Chcete viac informácií? Volajte 0911 100 977

Systémy tak znižujú náklady na energie aj na 0€ za mesiac. Jediné, čo vám ostáva platiť sú distribučné náklady od vášho dodávateľa. (napr. ZSE, Magna a podobne. to je okolo 15€ – 17€ / mesiac)

Ďalšou výhodou je, že nemusíte do domu pripájať plyn, čím ušetríte na distribúcii tohto produktu. Vaša domácnosť bude ekologická a sebestačnejšia.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám alebo zavolajte!
Na všetky Vaše otázky týkajúce sa fotovoltaických elektrární Vám radi odpovieme!
E–mail: elprovodshop@gmail.com
Telefón: 0911 100 977 (telefonické rozhovory sú uprednostňované)


Ďalšie informácie nájdete tu: www.solarnepanelydomov.sk

Pridaj komentár