Solárne kolektory, trubicové kolektory, solárny systém na ohrev vody, ohrev bazénov, celoročný solárny systém na ohrev vody, ohrev TÚV zdarma

Tieto kolektory fungujú na princípe využitia slnečného žiarenia na zahriatie vody v kolektore, ktorá sa potom používa na ohrev teplej vody pre domácnosť alebo pre priemyselné účely.

Kolektory TokyoSolar sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje vysokú účinnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom. Sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na inštaláciu a mohli byť použité v rôznych druhoch prostredia.

TokyoSolar ponúka rôzne typy solárnych kolektorov, vrátane plochých a vákuových kolektorov, ktoré sa líšia v konštrukcii a účinnosti. Ich solárne kolektory sú vyvinuté s dôrazom na kvalitu a výkon, aby poskytovali spoľahlivé a účinné riešenie pre získavanie tepla z obnoviteľných zdrojov energie.

Trubicový solárny kolektor na ohrev vody. Tlakový, beztlakový aj celoročný systém + príslušenstvo. Montáž solárnych kolektorov.

Solárne systémy a kolektory sa najčastejšie používajú na ohrev vody v domácnosti alebo na vykurovanie bazénov či skleníkov. Je ich možné použiť aj na podporu vykurovania, také použitie je vhodné pre budovy s nízkoteplotným vykurovacím systémom (podlahové vykurovanie).

Celoročne fungujúce solárne systémy v našich klimatických podmienkach optimálne pripravujú 60-75% ročnej potreby ohriatej pitnej vody pre domácnosť (rodinné domy).

VIP starostlivosť pre každého

  • Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám.
  • Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu a odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
  • Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií a ľahkú starostlivosť o vybraný systém.
  • Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

solarne panely domov, solarny ohrev vody, solarnepanelydomov, solar, rehau solar, solárny ohrev vody, solarny kolektor, solareto, ohrev vody, solarny ohrev vody svojpomocne, trubicove solarne kolektory, trubicový solárny kolektor, ohrev tuv solar, solarne trubice, solárny panel na ohrev vody, vakuove solarne kolektory, solarny ohrev vody v dome, ohrev vody slnkom, solarne trubice na ohrev vody, solarny ohrev tuv, solarne kolektory, vakuove trubicove solarne kolektory, solárny ohrev vody pre domácnosť

Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov