Vykurovacie rohože – podlahové vykurovanie

Elektrické podlahové vykurovanie pre váš dom a byt. Elektrické podlahové vykurovacie rohože pre keramickú dlažbu. Rad vykurovacích rohoží Tokyosolar urobí vykurovanie domu intuitívnym a jednoduchým, bez ohľadu na typ podlahy.

Doprajte si teplo domova s elektrickými vykurovacími rohožami určenými pre podlahové kúrenie za výhodné ceny.

Podlahové vykurovacie rohože  je možné využiť ako plnohodnotné vykurovacie systémy, ale aj ako komfortné vykurovanie v spojení s inými typmi kúrenia.

Moderné a bezstarostné kúrenie, ktoré prináša tepelný komfort a pomáha znižovať náklady na ohrev domácnosti či iného priestoru ako chata, byt či kancelária.  Inštalácia je pomerne jednoduchá. Zvládne ju šikovný kachličkárú obkladač a elektrikár. Systém je bezporuchový a má predĺženú záruku na 15 rokov. Ekologické kúrenie bez dymu a iných škodlivín.

Investičné náklady nových elektrických systémov sú výrazne nižšie ako náklady tradičných systémov. Rovnomerné vyžarovanie tepla zospodu zabezpečuje pocit maximálneho komfortu. Využíva schopnosť tepelnej akumulácie podlahy, takže aj vo vypnutom stave je zabezpečený príjemný pocit tepla.

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov