Solárne panely na dom, chatu garáž, prístrešok. Široká ponuka kvalitných fotovoltaických panelov.

Solárne panely sú vhodné na celoročné vonkajšie použitie, majú pevný hliníkový rám a vysokú účinnosť. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a zárukou, sú odolné voči poveternostným vplyvom.

Fotovoltické panely dokážu premieňať slnečnú energiu na elektrickú. Ich inštalácia prináša domácnostiam mnohé výhody. Fotovoltaika predstavuje moderný spôsob úspory energie vo vašej firme či domácnosti. Nechajte si vypracovať na mieru šitú ponuku.

Fotovoltaická elektráreň pre domácnosť. Čiastočná alebo úplná energickú nezávislosť pre domácnosti. Kompletné dodanie fotovoltaickej elektrárne na kľúč s inštaláciou ihneď. Montáž po celom Slovensku. Najväčšia ponuka fotovoltaických systémov na Slovensku spolu s cenami.

Solárne systémy znižujú uhlíkovú stopu vášho domu a pomáhajú vám prispievať k čistejšej a udržateľnejšej budúcnosti. Solárna energia je však tiež cennou investíciou. 

Solárne systémy zvyšujú hodnotu vášho majetku. Domy s fotovoltickou elektrárňou sa v skutočnosti predávajú až o 20 percent rýchlejšie a so 17-percentnou prirážkou.

VIP starostlivosť pre každého

  • Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám.
  • Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu a odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
  • Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií a ľahkú starostlivosť o vybraný systém.
  • Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

 

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov