Solárny ohrev bazénov. Solárne produkty a doplnky k bazénom. Solárne kolektory na ohrev vody.

Kúpanie vo vlastnom bazéne už na jar vďaka solárnym kolektorom na ohrev vody. Solárny ohrev dokáže zvýšiť teplotu vody vo vašom bazéne až o 6 °C a vďaka tomu si môžete predĺžiť kúpaciu sezónu až o niekoľko týždňov. Príjemne teplú vodu v bazéna budete mať bez akéhokoľvek nároku na drahú elektrickú energiu.

Solárny ohrev bazéna je najlacnejší spôsob ohrevu. Správne dimenzovaný solárny ohrev dokáže ohriať vodu v bazéne na požadovanú teplotu vo veľmi krátkom čase. Solárny ohrev bazéna je možné prevádzkovať so existujúcim čerpadlom filtráciou alebo môžete zvoliť i samostatný okruh.

V odbore solárnych systémov sme dlhodobo v špičke na slovenskom trhu. Solárne kolektory na ohrev vody Vám vedia na Slovensku pokryť 60%-70% celoročných nákladov na teplú vodu a 100% nákladov na ohrev vody pre vonkajší bazén.

VIP starostlivosť pre každého

  • Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám.
  • Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu a odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
  • Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií a ľahkú starostlivosť o vybraný systém.
  • Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov