Montáže

Montáže solárnych panelov, solárnych kolektorov a infra podlahových fólií. Montáže solárnych systémov na mieru.

Ponúkame riešenia založené na obnoviteľnej energii pre domy, firmy a iné organizácie. Ponúkame nasledujúce služby:

 

  1. Konzultácie: Poskytujeme konzultačné služby, sme Vám pomohli vybrať najlepšie riešenie solárneho systému, ktoré zodpovedá Vašim požiadavkám a finančným možnostiam.
  2. Navrhovanie systému: Vypracujeme návrh solárneho systému pre každého zákazníka na základe ich potrieb a miestnych predpisov.
  3. Inštalácia: Inštalujeme kompletný solárny systém a všetky potrebné komponenty, aby sa zabezpečila správna funkcia systému.
  4. Servis a poradenstvo: Poskytujeme poradenstvo a prípadný servis a solárneho systému, aby sa zabezpečila jeho dlhá životnosť a optimálna výkonnosť.
  5. Monitoring: Ponúkame monitoring solárneho systému, aby sa zabezpečilo, že systém funguje správne a produkuje očakávaný výkon.
  6. Pripojenie k distribučnej sieti: Vybavenie všetkých dokumentov s distribúciou, dodávateľom energie a vybavenie žiadosti pre službu virtuálna batéria alebo preplácanie prebytkov.
  7. Čistenie solárnych panelov: Pre najlepší výkon solárneho systému sa odporúča čistenie panelov. My ponúkame profesionálne čistenie vysokotlakovým strojom.

Našim cieľom je ponúknuť kvalitné solárne systémy a služby, ktoré zákazníkom pomôžu znížiť ich náklady na energiu, zlepšiť ich životné prostredie a zároveň poskytnúť udržateľné riešenie pre ich potreby v oblasti energie.

Montáže solárnych, trubicových kolektorov

GALÉRIA PRÁC

Slnečný kolektor využíva dary prírody, ako slnečná energia a pomocou nej vám ohrieva  vodu. Slnečný kolektor pracuje 8-10 mesiacov v roku a takto môžete ušetriť až 80 % z ceny za elektrinu. Využitie týmto spôsobom ohriatej vody je nekonečný. Môžete ju využívať všade, kde teplú vodu bežne využívate v domácnosti napr. kúpanie, pranie alebo na ohrev vody v bazéne. Na využitie tejto skvelej možnosti, ako ušetriť stovky eur, bez potreby využitia hocijakých iných zdrojov, ako elektrický prúd či zemný plyn.

Volajte a dohodnite si termín: 0911 100 977

Montáž solárnych panelov, fotovoltická elektráreň pre rodinné domy

Montáže fotovoltických elektrární

GALÉRIA PRÁC

Ponúkame Vám kompletnú službu od predaja, dopravy až po montáž. Naše solárne panely sú vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov a vyznačujú sa kvalitou a odolnosťou voči vonkajším podmienkam. Konštrukcia našich solárnych systémov  umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Pri inštalácii solárnych systémov nie je potrebný žeriav ani hydraulické rameno. Naše solárne panely môžete mať plne funkčné po krátkom čase.

Volajte a dohodnite si termín: 0911 100 977

infra elektrické vykurovanie

Montáže infra vykurovacích fólií

GALÉRIA PRÁC

Vykurovanie fóliami je jednoduché na prevádzku, nevydáva žiadne zvuky, negeneruje žiadne vibrácie ani splodiny do ovzdušia. Samotná inštalácia pod podlahu je čistý a suchý proces, ktorý umožňuje inštaláciu tohto vykurovania behom jedného dňa. Takisto nehrozí zamrznutie ako v prípade vodného kúrenia. Nábeh kúrenia je do niekoľkých minút.

Volajte a dohodnite si termín: 0911 100 977

Gabriel Konateľ/ Hlavný technik

Dominik

Dominik Technik

Viktória IT, Marketing

Rozvážač zásielok

Martin Rozvážač zásielok

Jana

Jana Správca sociálnych sietí

peter

Peter Vedúci skladu

Buďte zelený

Pripojte aj vy svoju domácnosť k 100% zelenej elektrickej energii. Elektrina z obnoviteľných zdrojov ako je slnečná energia od svetových výrobcov. Dostupná pre každého.

Naše ciele

Sme tím ľudí dlhodobo pôsobiacich v stavebnícstve a zelenej energetike. Aj my sa neustále posúvame vpred a tak ako každý tvor, ktorý nestagnuje na mieste, sme prišli do bodu, kedy chceme naše aktivity čo najviac nasmerovať zelenou cestou. Prostredníctvom dodávky solárnych produktov  pre domácnosti a firmy môžeme pomôcť životnému prostrediu.

O nás

Firma Elprovod s.r.o. sa už od roku 2013 venuje zeleným energiám a stavbám. Ponúkame Vám kompletnú službu od predaja, dopravy až po montáž. Naše solárne panely, solárne kolektory i vykurovacie infra fólie sú vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov a vyznačujú sa kvalitou a odolnosťou voči vonkajším podmienkam.

Pre firmy a developerov

V súčasnosti sa čoraz viac oplatí mať spotrebu energií vo svojej firme pod kontrolou. Vhodnou kombináciou zelených technológií dokážete svoju prevádzku hospodárne zásobovať elektrinou, teplom či chladením, vďaka čomu môžete ovplyvniť veľkú časť  svojej spotreby.

Plánujete veľký projekt a chcete využiť zelenú energiu? Kontaktujte nás a spolu vypracujeme výhodnú ponuku.

Ako vám môžeme pomôcť?

Kontaktujte nás cez pracovné dni od 9:00 do 17:00 na telefónnom čísle 0911 100 977

Naše produkty sú z kvalitných, certifikovaných materiálov a preto vieme ponúkať na vybrané tovary aj 30 ročnú záruku. Aj my používame naše výrobky vo vlastných domácnostiach. Veríme svojim produktom aj skúsenostiam.

Firma Elprovod s.r.o. sa už od roku 2013 venuje zeleným energiám a stavbám. Ponúkame Vám kompletnú službu od predaja, dopravy až po montáž. Naše solárne panely, solárne kolektory i vykurovacie infra fólie sú vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov a vyznačujú sa kvalitou a odolnosťou voči vonkajším podmienkam.

Potrebujete poradiť s výberom našich produktov? Kontaktujte nás na 0911 100 977 a nechajte si poradiť od odborného personálu.

Máme za sebou mnoho veľkých projektov a spoluprác. Vieme ako vám nájsť to najlepšie riešenie pre vašu situáciu a vybrať produkty pre najvyššiu efektivitu.