Na čo je dobrý solárny kolektor? Je vhodný na investíciu?

Na čo je dobrý solárny kolektor? Je vhodný na investíciu? Zanechať komentár

  • Aké sú výhody solárneho trubicového kolektora na ohrev vody?
  • Na čo sa môže solárny kolektor na používať?
  • Na čo je vôbec dobrý taký solárny kolektor?
  • Oplatí sa mi investovať do solárneho kolektora na ohrev vody?

Solárny kolektor vyrába teplú vodu zo slnečných lúčov.

Ohrieva aj v rozptýlenom svetle, takže ak je obloha trochu zamračená, aj tak vyrába teplú vodu. Nevyužíva energiu. Ani elektrinu, ani plyn, ani nič iné. Funguje iba pomocou solárnej energie.

Takto vyrobená teplá voda sa môže používať na rôzne účely.

Je vhodná:

1., na kúpanie, sprchovanie a podobne

2., na pranie (oplatí sa zaviesť aj do práčky, pretože ak už práčka používa teplú vodu, veľa energie sa dá ušetriť tým, že nie je potrebné ohrievať vodu)

3., na umývanie riadu (oplatí sa zaviesť aj do umývačky, pretože ak už umývačka používa teplú vodu, veľa energie sa dá ušetriť tým, že nie je potrebné ohrievať vodu)

4., na ohrev bazéna (tak využitie bazénu je možné predĺžiť na dlhšie obdobie)

5., na podporu kúrenia (náklady na kúrenie sa znižujú)

Váš solárny kolektor ušetrí peniaze, vyrába pre Vás peniaze. Investícia s vysokou návratnosťou.

solarny okolektor na ohrev vody

Veľa ľudí si myslí, že jediný spôsob ako mať viac peňazí je tvrdo pracovať a pridať si nadčasy. To však nemusí byť pravda. Peniaze, ktoré si viete ušetriť pomocou solárnej energie si nemusíte odpracovať. Ak vám solárny kolektor mesačne ušetrí 80% nákladov na teplú vodu, ušetríte čas i peniaze. Slnko pracuje za vás.

Alebo sa môžeme pozrieť z iného hľadiska. Mnoho ľudí uvažuje o tom, do čoho investovať svoje peniaze? Termínovaný vklad? Štátne papiere? Nehnuteľnosť? Cenné papiere? Podnikanie?

Ktorý z týchto dokáže NAISTO ročne minimum +10% bez rizika? Zaručene!! A samozrejme bez práce !!!

Ani jedno!

ALE solárny kolektor je schopný produkovať minimálny 10-15% ročný výnos. Perfektná investícia! Stroj na výrobu peňazí. Vždy, keď začne svietiť slnko, pamätajte si. Solárny kolektor pre mňa teraz vyrába peniaze. Solárny kolektor teraz pracuje za mňa. Či už oddychujete doma, sledujete televíziu, pracujete v práci, hráte sa so svojimi deťmi, športujete, či už robíte čokoľvek iné, keď svieti slnko, Váš solárny kolektor pracuje pre Vás. To znamená, že Vaša investícia prináša zisk.

A najúžasnejšie je, že výnos sa z roka na rok zvyšuje. Veď ako ceny energie stúpajú, cena plynu sa zvyšuje, cena elektriny sa zvyšuje, suma, ktorú ušetrí Váš solárny kolektor, iba rastie a rastie.

Váš solárny kolektor chcete, či nechcete zvýši hodnotu Vašej nehnuteľnosti.

Toto je taká výhoda navyše, ktorá skutočne ukáže svoju celkovú hodnotu až pri predaji nehnuteľnosti.

Podľa Vás je taká nehnuteľnosť atraktívna pre kupujúceho, ktorá:

1., má nízku réžiu

2., obsahuje technológie šetrné k životnému prostrediu

3., má priaznivé energetické hodnotenie

4., spotrebuje minimálny plyn/ minimálnu elektrinu

5., nie je príliš ovplyvnená rastom cien energie

6., využíva slnečnú energiu

Ak Vy používate solárny kolektor, môžete uviesť všetky vyššie spomenuté ako výhody a predaj bude ľahší a rýchlejší. Alebo v danom prípade, kupujúci z ceny bude menej zjednávať. Navyše! Z ďalších nehnuteľností s podobnými parametrami vynikne tá Vaša, kupujúcemu ponúkne viac. Podobne ako extra veci v automobiloch. S tým rozdielom, že kým začnete predávať Vašu nehnuteľnosť, dovtedy Vám solárny kolektor už aj vráti cenu. Zatiaľ čo v prípade automobilu extra veci nevyrábajú príjem, finančne sa investícia nevráti.

Solárny kolektor a ochrana životného prostredia

V dnešnej dobe sa o ochrane životného prostredia veľa hovorí, je častou témou, ale pravdou je, že väčšina ľudí sa tým v rámci svojej každodennej rutiny príliš nezaoberá. Ochrana životného prostredia je módne slovo, ale v mnohých prípadoch bez akéhokoľvek skutku. Alebo dôjde skutku, ale v druhej chvíli dôjde opäť k znečisteniu životného prostredia. Pritom s malými vecami sa dá veľa urobiť. (selektívny zber odpadu, použitie zelenej elektriny, použitie vhodného vozidla – bicykel, hromadná doprava, použitie rozložiteľných čistiacich prostriedkov atď.) A sem patrí aj solárny kolektor. ŽIADNE škodlivé emisie! Solárna energia je čistá a je ekologickým zdrojom energie. Len sa skúste nakloniť nad komín a DOBRE, ZHLBOKA sa nadýchnuť tam, kde je kotol vykurovaný na uhlie, drevo a plyn. Alebo sa nakloniť nad také komíny elektrárne, kde sa vyrába elektrina z dreva, plynu, uhlia. A samozrejme to isté urobiť so solárnym kolektorom pre porovnanie. Rozdiel hovorí za seba.

Čo je isté: Ak sa rozhodnete využívať solárnu energiu, nebudete ľutovať!

VIP starostlivosť pre každého

Volajte 0911 100 977

  • Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám.
  • Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu a odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
  • Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií a ľahkú starostlivosť o vybraný systém.
  • Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

Pridaj komentár