Fotovoltaika budúcnosti

Fotovoltaika budúcnosti Zanechať komentár

V súčasnej dobe je fotovoltaika neoddeliteľnou súčasťou snahy o udržateľnú energetiku a boj proti klimatickým zmenám. Rýchly vývoj technológií a zvyšujúca sa environmentálna osvietenosť prinášajú do popredia nové a výkonné fotovoltické riešenia.

Získajte dotáciu a zvýhodnenie


Ak máte trvalý pobyt vo vašom dome, je možné získať dotáciu na fotovoltické riešenia až do výšky 3500 eur. Táto výhoda je dostupná aj pre nehnuteľnosti, ktoré nie sú trvalým bydliskom. K dispozícii je tiež zvýhodnenie vo výške 15% pre tých, ktorí opustia tradičné tuhé palivá.

Výroba vlastnej elektriny


Fotovoltaika umožňuje efektívne využívanie obnoviteľných zdrojov energie, čím prispieva k energetickej nezávislosti. Vlastná výroba elektriny zo slnečného žiarenia nielen šetrí životné prostredie, ale umožňuje aj značné úspory v nákladoch na elektrinu.

Fotovoltaika pre firmy


Zelená energia nie je dôležitá len pre domácnosti, ale aj pre podniky. Solarnepanelydomov.sk ponúka komplexné fotovoltické riešenia pre firmy, umožňujúce im prispievať k environmentálnym cieľom a súčasne znižovať energetické náklady.

Fotovoltaické systémy pre energetickú efektívnosť:


Znížte svoje energetické náklady prostredníctvom fotovoltaických systémov od solarnepanelydomov.sk. Tieto systémy nielenže zabezpečujú udržateľnú výrobu energie, ale tiež prispievajú k ochrane životného prostredia.


VIP starostlivosť pre každého

 • Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám.
 • Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu a odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
 • Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií a ľahkú starostlivosť o vybraný systém.
 • Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

Ponúkame riešenia založené na obnoviteľnej energii pre domy, firmy a iné organizácie. Ponúkame nasledujúce služby:

 1. Konzultácie: Poskytujeme konzultačné služby, sme Vám pomohli vybrať najlepšie riešenie solárneho systému, ktoré zodpovedá Vašim požiadavkám a finančným možnostiam.
 2. Navrhovanie systému: Vypracujeme návrh solárneho systému pre každého zákazníka na základe ich potrieb a miestnych predpisov.
 3. Inštalácia: Inštalujeme kompletný solárny systém a všetky potrebné komponenty, aby sa zabezpečila správna funkcia systému.
 4. Servis a poradenstvo: Poskytujeme poradenstvo a prípadný servis a solárneho systému, aby sa zabezpečila jeho dlhá životnosť a optimálna výkonnosť.
 5. Monitoring: Ponúkame monitoring solárneho systému, aby sa zabezpečilo, že systém funguje správne a produkuje očakávaný výkon.
 6. Pripojenie k distribučnej sieti: Vybavenie všetkých dokumentov s distribúciou, dodávateľom energie a vybavenie žiadosti pre službu virtuálna batéria.
 7. Čistenie solárnych panelov: Pre najlepší výkon solárneho systému sa odporúča čistenie panelov. My ponúkame profesionálne čistenie vysokotlakovým strojom.

Pridaj komentár